המלצות

שרה

"שנה שנייה של לימוד בסטודיו של סוניה גרסיה, וכבר אי אפשר בלי החיידק הזה!  ראשית, עוטף אותך המקום: מנתק מהטרוף שבחוץ לטרוף של קצב, מוסיקה ועבודת גוף. וסוניה: עם רצינות, מקצוענות והמון חום אנושי סוחפת לעשייה ומאמץ תוך שמחה והומור."

רחל קראוס

"סוניה היא רקדנית פלמנקו מדהימה ומורה מעולה, אך מלבד זה היא אישיות יוצאת- דופן, כריזמטית, הומוריסטית וכובשת. עם סוניה, כל שיעור הופך לחוויה אמיתית של ריקוד והנאה צרופה ואי- אפשר שלא להתאהב בה כאדם וכרקדנית. אני ממליצה בחום להצטרף לסטודיו של סוניה וליהנות משיעורי- פלמנקו איכותיים ומהנים ברמה גבוהה ביותר"

"יום אחרי שחזרתי מספרד שם גרתי, רקדתי ונשמתי פלמנקו במשך שנתיים – , כבר הייתי בסטודיו של סוניה, עליה שמעתי עוד בסוויליה. עבורי זה היה המשך ישיר לשיעורים ולפלמנקו שספגתי בסוויליה וסוג של נס שיש בארץ רקדנית ומורה כמוה.סוניה היא מעבר להכל אומנית מוכשרת, רקדנית פלמנקו יצירתית שמשלבת במקוריות בין הפלמנקו המסורתי לבין הרקדנית המיוחדת שהיא ובן אדם מדהים ומעורר השראה להיות במחיצתו. אני מאחלת לנו עוד הרבה שנים של ריקוד משותף ושעולם הפלמנקו הישראלי יוכל לחוות דרכה פלמנקו אותנטי במיטבו שכל כך נדיר לראות פה!!!"

נועה

"המקום ללמוד פלמנקו, חוויה אמיתית בזכות סוניה,

רקדנית מדהימה ומורה מקצועית,

נטולת מניירות, ומלאה בשמחה ואהבה לריקוד.

הסטודיו גדול ומרווח,האוירה משפחתית, תמיד כיף לבוא.

אין יותר טוב מזה"